Rekreacja

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem

Off 8
Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem
1 vote, 3.00 avg. rating (71% score)

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem (3)Turnusy rehabilitacyjne są dofinansowane przez Narodowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych.

Jest to bardzo dobra forma rehabilitacji, ponieważ nie tylko zmieniamy klimat i otoczenie, ale znajdujemy się w miejscu, gdzie jest bardzo dobra baza do rehabilitacji, czyli odpowiedni sprzęt i wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów.
W okresie letnim przyjemnym miejscem jest morze, istnieje tutaj wiele ośrodków, które specjalizują się w rehabilitacjach różnych schorzeń.
Prócz turnusów dla osób dorosłych popularny jest turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem.
Dzieci wraz z rodzicami przyjeżdżają nad morze, gdzie obok świeżego morskiego powietrza, pełnego jodu, proponowane są im różne formy rehabilitacji w salach, na basenach i na wolnych przestrzeniach.
Dzieci chore obok trudnych ćwiczeń, przywracających im zdrowie, mają możliwość oderwania się od codzienności, obejrzenia atrakcji innego regionu niż rejon ich miejsca zamieszkania.
Podczas takich turnusów obok rehabilitacji istnieje także czas na wycieczki, odpoczynek i zabawy nad morzem.

Zobacz inne nasze artykuły:

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: Szamba Betonowe Brzozów, durobet ceny, Tynk silikonowy Lakma, zerwany triceps, żwir siany ostrów, Vademecum elektryka SEP, onlynails cennik, Minikoparka Gorlice, GAP Fakturowy BMW, kreda sisa, szkiełkowanie kraków

Najnowsza ankieta:

Czy kwatery nad morzem w takich miejscowościach jak Hel, Sopot czy Krynica Morska to dobre lokalizacje na wakacje?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Kontakt

Emailmojmail2[malpa]wp.pl
Tel078 490 24 02
Fax078 490 24 03
MiastoJastrzębie-Zdrój

Komentarze i opinie:

Kategorie

Inne wpisy

  • Loty do Londynu

    Wielu z nas marzy o zamorskich podróżach, odkrywaniu świata, przeżywaniu przygód, zbijaniu fortun. Warto jednak zejść na ziemię przed taką podróżą i zdobyć na nią fundusze. Jak najłatwiej? To proste – zarabiając w najdroższej walucie świata, czyli w funcie. Wakacyjne loty do Londynu to świetna opcja, żeby zarobić trochę grosza między kolejnymi latami szkolnymi, do…

  • Apartamenty Sopot

    Sopot jest doskonałym miejscem na letni odpoczynek dla każdego. Oprócz pięknego morza ma także wiele innych atrakcji turystycznych. Sopot słynie z wielu pięknych hoteli, świetnych restauracji, barów i wielu atrakcji dla rodzin z dziećmi. Apartamenty Sopot oferuje w wielu miejscach, zarówno nad samym morzem, poza miastem oraz w centrum miasta. Wynajęcie apartamentu jest doskonałym wyborem…