Rekreacja

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem

Off 6
Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem (3)Turnusy rehabilitacyjne są dofinansowane przez Narodowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych.

Jest to bardzo dobra forma rehabilitacji, ponieważ nie tylko zmieniamy klimat i otoczenie, ale znajdujemy się w miejscu, gdzie jest bardzo dobra baza do rehabilitacji, czyli odpowiedni sprzęt i wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów.
W okresie letnim przyjemnym miejscem jest morze, istnieje tutaj wiele ośrodków, które specjalizują się w rehabilitacjach różnych schorzeń.
Prócz turnusów dla osób dorosłych popularny jest turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem.
Dzieci wraz z rodzicami przyjeżdżają nad morze, gdzie obok świeżego morskiego powietrza, pełnego jodu, proponowane są im różne formy rehabilitacji w salach, na basenach i na wolnych przestrzeniach.
Dzieci chore obok trudnych ćwiczeń, przywracających im zdrowie, mają możliwość oderwania się od codzienności, obejrzenia atrakcji innego regionu niż rejon ich miejsca zamieszkania.
Podczas takich turnusów obok rehabilitacji istnieje także czas na wycieczki, odpoczynek i zabawy nad morzem.

Zobacz inne nasze artykuły:

About the author / 

admin

Najnowsza ankieta:

Czy kwatery nad morzem w takich miejscowościach jak Hel, Sopot czy Krynica Morska to dobre lokalizacje na wakacje?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt

Emailmojmail2[malpa]wp.pl
Tel078 490 24 02
Fax078 490 24 03
MiastoJastrzębie-Zdrój

Komentarze i opinie:

Inne wpisy

  • Zwiedzanie głównym celem niejednej wycieczki

    Pomimo, że często się uznaje, że wyjazd na wakacje, wczasy, czyli ogólnie jakaś wycieczka jest sposobem na odetchnięcie od dnia codziennego i odpoczynek, to jednak szkoda, aby taki czas i pobyt marnować, rezygnując z poznania licznych atrakcji, jakie to może zaoferować dany region. Przykładowo, kiedy to są wczasy Australia będzie takim krajem, gdzie na nudę…

  • Rusinowa Polana

    Osoby, które są amatorami turystyki górskiej i lubią piękne widoki, powinny udać się na Rusinową Polanę, a następnie spacerkiem można przejść do Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej na Wiktorówkach. Znajduje się tu drewniany obiekt oraz cmentarz. Z Wiktorówek można udać się niebieskim szlakiem w dół i dojść do szosy do Zakopanego. Kolejnym ciekawym punktem jest dolina…